בן 63 חולה בסוכרת כבר כ -10 שנים, זה לא גנטי במשפחה שלי, חוויתי טראומה וכתוצאה מכך הגוף שלי קרס, קיבלתי גם פסוריאזיס שאיתו התמודדתי יותר טוב מאשר עם הסוכר, עד שהכרתי את האסכרקס.

על האסכרקס שמעתי מחבר שלי צבי דסקל, ישבנו ערב אחד ודיברנו על הסוכרת והקושי עם המחלה ואז צבי סיפר לי שהוא התחיל לקחת תוסף תזונה חדש שממש מאזן אותו ושיפר לו את רמות הסוכר.

החלטתי ליצור קשר עם החברה אסכרית ולהבין במה מדובר, דיברתי עם נציג החברה שהסביר לי על הטיפול והתהליך והחלטתי לנסות ואיזה דבר מדהים, ממספרים תלת ספרתיים לדו ספרתיים ואני מרגיש מעולה!

ד"ר פוגל נמצא איתי במעקב וכבר הוריד אותי מרוב הכדורים שנטלתי ואני כבר לא מזריק בכלל!

אני ממש מרוצה מהטיפול של החברה ואיך הם דואגים ובאמת איכפת להם, מרגש לשמוע על אבא שהבן שלו חלה והוא החליט למצוא תשובה טבעית למחלה הזאת.

אני הייתי שף בעבר וירדתי כ – 35 קילו לפני שהתחלתי ליטול את האסכרקס, אך יחד עם התוסף ירדתי עוד במשקל ושיפרתי את התזונה, מבחינת פעילות גופנית, אני פחות מצליח להתמיד, אבל סך הכל אני מרגיש טוב ואני רענן יותר ואני יכול רק להגיד שלי זה עוזר וגם זה טעים!חשוב לי לספר על ההצלחה שלי כדי שחולי סוכרת ידעו שזה עוזר, חשוב ללמוד ולהבין את תהליך הטיפול ואני מאוד ממליץ לכם לנסות את האסכרקס!