אני בן 70 וטרינר בפנסיה וחולה סוכרת משנת 2004, את הסוכרת גילו לי במקרה בבדיקות שגרתיות ששלחו אותי לעשות מהעבודה. חשבתי שאני בסדר לא הרגשתי בהתחלה שאני לא מרגיש טוב.

הסוכר שלי היה על 300 מ"ג ומאז התחלתי טיפול בכדורים, תחילה נתנו לי מטפורמין ואז גילו לי גם טריגליצרידים ונתנו לי בזאפיבראט, אז הלחץ דם שלי היה גבוה ונתנו לי עוד תרופות וכל פעם הוסיפו לי עוד ועוד כדורים.

יום אחד ראיתי באינטרנט במקרה מודעה על תוסף תזונה טבעי והחלטתי להשאיר פרטים, בהתחלה ניסיתי לחודש והסוכר ירד מ156 ל120 מ"ג הפסקתי לשבוע והבנתי שזה באמת עזר לי, אז חזרתי ורכשתי מארז לטיפול של 4 חודשים, היום אני כבר 3 חודשים על אסכרקס ואני בודק את המדדים שלי 3 פעמים בשבוע, הגלוקוז עומד על  90 מ"ג  – 110 מ"ג, היום בבוקר בדקתי את הגלוקוז והיה לי 80 מ"ג, הייתי בשוק חשבתי שהמכשיר מקולקל.

הלכתי לרופא שלי ועשיתי את כל הבדיקות מחדש.

הגלוקוז ירד מ 156 – 110

hbA1c  ירד מ7.2  ל 6.3

טריגליצרידים 256 ל140

ועכשיו גם אני מתחיל לראות שיפור בכולסטרול, אז אישתי שוקלת להתחיל לקחת אסכרקס גם כן.

אני לא מקפיד על פעילות גופנית, זה קצת קשה לי. מבחינת תזונה, בתור דרום אמריקאי היה לי קשה מאוד להוריד את הבשר אבל אני משתדל להקפיד על תזונה בריאה.

הרופא שלי לא רוצה להאמין שזה בזכות האסכרקס אבל אני כבר החלטתי שאני לא לוקח תרופות סתם ואני מעדיף את הטיפול הטבעי, אני מאוד ממליץ לכל מי שהוא סוכרתי לנסות את התוסף הזה, סך הכל זה טבעי גם אם זה לא יועיל זה לפחות לא מזיק.

אנריקה
בן 70