נאובטיקס רול און –
בשורות טובות לסובלים מנוירופתיה

מוצר טבעי לשיפור זרימת הדם והקלה מידיית במקרה של כאבים כתוצאה ממחלת הנוירופתיה

היתרונות הבולטים של נאובטיקס

קל לשימוש: ממש כמו בתכשיר רול און כמו דאודורנט, גם כאן ניתן למרוח בקלות רבה את המוצר באופן מקומי

ניתן להשתמש ברול און על אזורים קטנים וגדולים בגוף, ללא קושי

אופן השימוש מעניק יתרון נוסף של עיסוי קל במקום הכואב, עם איכויות רעננות

שמן המנטול ושמן הקמפור ביחד מעניקים רעננות, משפרים זרימת דם ומקלים על כאבים מקומיים

שמן זרעי חמניות משפיע על איכות זרימת הדם ומשפר אותה בספיגה מקומית

נוגדי החמצון הייחודיים שבתכשיר יסייעו לשיפור מחזור הדם והזרימה

התכשיר מכיל שמן קמפור ותמצית פפריקה המכילה קפסיאצין, שניהם משככי כאבים רבי עוצמה

מהי נוירופתיה, ואיך אפשר להתמודד איתה?

נוירופתיה היא מחלה של מערכת העצבים ההיקפית, שבמהלכה נפגעים קצות העצבים מסיבות שונות, וגורמים לנזקים עצביים, תחושתיים ומוטוריים בדרך כלל באזורים המרוחקים מליבת הגוף, בעיקר כפות הרגליים וכפות הידיים. מי שסובלים מנוירופתיה מתארים תחושות של עקיצה, דגדוג או “קוצים”, נימול ותחושה של “רדימות” באזורים הפגועים, ואפילו תחושה שהולכים על קוצים, הגורמת לכאב של ממש בכפות הרגליים למשל.
נוירופתיה עלולה להתרחש עקב מספר גורמים, אחת המחלות הנפוצות המקושרות עם נוירופתיה ונזקים למערכת העצבים הפריפריאלית, היא סוכרת.

כאמור, נוירופתיה היא מצב של פגיעה עצבית בעקבות מחלת אם הגורמת לפגיעה. הפגיעה העצבים עלולה לגרור גם פגיעה במסת השריר ובזרימת הדם. הסיבוכים המרכזיים של נוירופתיה קשורים בנזקים וטראומות מקומיות באזור בו העצבים ניזוקו, שלא יזכור לטיפול הולם. אפילו עקיצת יתוש קטנה, שאינה מורגשת ואינה מטופלת, עלולה להזדהם באופן קיצוני כאשר חולה נוירופתיה אינו ער לה.
אבחון נוירופתיה מבוצע בדרך כלל על ידי בדיקות הולכה חשמלית של העצבים (בדיקות EMG), ולאחר אבחנה, ניתן לקבל שפע של המלצות לשינוי סגנון החיים של המטופל. חשוב לדעת כי אין בנמצא כיום ברפואה המסורתית טיפול המונע או מרפא נוירופתיה, אלא, הטיפול המוצע לחולי נוירופתיה בדרך כלל עוסק באיזון הגורמים למחלה, כמו למשל באיזון של סוכרת.
נוירופתיה עלולה להתרחש עקב מספר גורמים, אחת המחלות הנפוצות המקושרות עם נוירופתיה ונזקים למערכת העצבים הפריפריאלית, היא סוכרת.

נאובטיקס – בשורות טובות לסובלים מנוירופתיה

נאובטיקס הינו מוצר חדשני המכיל רכיבים פעילים צמחיים, שנחקר ונמצא יעיל במקרה של כאבים נוירו פתיים או בעיות בזרימת דם, בעיקר בגפיים ובאזורים פריפריאליים של הגוף. המוצר, שמגיעה באריזת רול און לשימוש מהיר, מכיל רכיבים מצמח הקפסיקום (בעברית פלפלת), זרעי חמנית מצויה, מנטול, קמפור, וגפן היין (Vitis vinifera).
התכשיר מאפשר הקלה במקרה של אי נוחות, כאבים, וקושי בזרימת דם לאזורים שנפגעו כתוצאה נוירופתיה או פגיעה עצבית פריפריאלית. השימוש בתכשיר הרול און מאפשר הקלה מיידית במקרה של כאב, תודות לאיכויות המלחלחות של המוצר. אופן השימוש במוצר, באמצעות רול און (ממש כמו בדאודורנט) מאפשר עוד אלמנט של עיסוי, שיפור זרימת דם וגם בחינה ויזואלית במהלך השימוש בתכשיר מעל האזור הפגוע.

מי שסובלים נוירופתיה, מגלים לעיתים למרבית העצב כי אין הרבה מה לעשות על מנת לשפר את המצב של אזור שכבר נפגע.
נאובטיקס מציע הקלה ושיפור במצב של אזורים שנפגעו עצבית, כמו כפות הרגליים או כפות הידיים.

רכשו נאובטיקס עכשיו במחיר מבצע ( עד גמר המלאי)

129 ₪ ליחידה או שתי יחידות ב 199 ₪

כולל משלוח חינם בכל הארץ

או בהזמנת אחד ממארזי אסכרקס:

99 ₪ ליחידה או שתי יחידות ב 149 ₪

כולל משלוח חינם בכל הארץ

 

איך משתמשים בנאובטיקס?

ההמלצה היא להשתמש במוצר בין פעמיים לשלוש פעמים ביום באזור הפגוע, במריחה מקומית. התכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות והצוותים המקצועיים של אסכרית ישמחו ללוות, להמליץ, ולסייע בבחירת הטיפול האופטימאלי, תוך שילוב מספר מוצרים במידת הצורך – להקלה על כאבים מקומיים, תסמיני נוירופתיה וסוכרת בכלל.

לעמוד הבית של היצרן:  https://harmonium-pharma.com

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות נאובטיקס?

מלאו פרטיכם בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם


    הודעה חשובה ללקוחותינו!

    מוקד המכירות סגור.