אסכרקס תוסף תזונה לאיזון רמות סוכר

אסכרקס - תוסף תזונה מסייע באיזון רמות סוכר בדם!

איזון רמות סוכר

תוצאות חיוביות בתוך 3 חודשים מוכח קלינית

6 צמחים

טבליה לבליעה המכילה תערובת 6 צמחים, 100% טבעי, כשרות חתם סופר

נחקר קלינית

בשיתוף מכבי שרותי בריאות באישור הוועדות הרפואיות בישראל. פרסום רפואי בעולם

מעקב וליווי רפואי

לרוכשים ינתן, ללא עלות, ייעוץ ומעקב רפואי ע"י מרפאת ד"ר פוגל

פיתוח ישראלי

בראשות ד"ר פוגל ובכירי הרופאים והמומחים בתחום

באישור ובפיקוח

מיוצר בישראל בתקן GMP של משרד הבריאות הישראלי. בעל אישור FDA האמריקאי להפצה

פטנט רשום

" הרכב צמחי לטיפול בסוכרת ו/או במצבים הקשורים בה " פטנט ישראלי ואירופאי 2170360/202980

אם בבדיקת הדם האחרונה שלך התגלו רמות סוכר גבוהות בדם, זה הזמן לגלות את מגוון היתרונות של – 'אסכרקס', תוסף תזונה מבית חברת אסכרית פרי פיתוחי, בשת"פ עם 'מכבי שירותי בריאות'.
'אסכרקס' הינו תוסף תזונה אשר את יעילותו בחנתי במחקר קליני קפדני ומקיף, בעזרת חוקרים בכירים ומוערכים בטיפול בסוכרת, במטרה למצוא נוסחה טבעית מנצחת לסיוע לסובלים מערכי סוכר גבוהים בדם, לסובלים מסכרת סוג 2 וטרום סוכרתיים. כל טבלית 'אסכרקס' מכילה שילוב ייחודי של 6 צמחים אשר מרכיביה הפעילים נבחנו קלינית בקרב חולי סוכרת ונמצאו יעילים באיזון רמות הסוכר בדם ובסיוע בהתאוששות של מערכות שנפגעו עקב מחלת הסוכרת: תפקודי הכליה, ראיה, אימפוטנציה, מחלות זיהומיות ועוד. 
בריאות שלמה, ד"ר פוגל דב.

'אסכרקס' הוא שילוב המכיל תערובת צמחים שהמרכיבים הפעילים בהם נחקרו גם ע"י קבוצות חוקרים ברחבי העולם והוכחה יכולתן להוריד רמות סוכר בדם. המחקר ב- 'אסכרקס' בוצע בישראל ע"י ד"ר דב פוגל וצוותו ובשיתוף "מכבי שירותי בריאות" על חולי סוכרת מסוג 2, בהתאם לפרוטוקול שאושר והוסמך ע"י הוועדות השונות האחראיות לניסויים בבני אדם(ועדת הלסינקי, רישום ניסוי ISRCTN 12562776). נמצא, כי החולים שקיבלו 'אסכרקס' רמת הסוכר בדם ירדה עד כדי -37%. התרכובת הייתה יעילה ביותר בקרב משתתפי הניסוי הקליני אשר רמות הגלוקוז הבסיסי היו גבוהות במיוחד מלכתחילה. בסיכום: ראינו ירידה ניכרת ברמות הגלוקוז בדם (37%), ירידה משמעותית של הטריגליצרידים (40%) וירידה בכולסטרול הכללי (13%). לפיכך יצא ד"ר פוגל וציין "אנו נרגשים מאוד מההשפעות שראינו, ואנו להוטים להביא מיצוי צמחי זה לחולים". ד״ר פוגל וצוותו ממשיכים כיום לחקור ולבדוק ההשפעה החיובית של 'אסכרקס', ורכיביו הטבעיים, על חידוש התאים והתאוששות האיברים שנפגעו ממחלת הסוכרת כגון: כליות, ראיה, כלי דם ועוד.

אז שורה תחתונה...כיצד זה עוזר לי?

בזמן ש-81% מחולי הסוכרת בישראל נוטלים תרופות לטיפול במחלתם על בסיס יום יומי, פותח ה-'אסכרקס', תוסף תזונה פורץ דרך להפחתת רמות הסוכר בדם באמצעות רכיבים טבעיים בלבד. מנסיוננו עד כה, אנו רואים ירידה ניכרת ברמות הגלוקוז בדם בקרב המטופלים ב'אסכרקס' ( ממוצע של כ-37%) וכן ירידה משמעותית של הטריגליצרידים (בממוצע כ-40%) ווהכולסטרול הכללי (בממוצע כ-13%). פעילות ה'אסכרקס' הינה תוצר סינרגיסטי של רכיביו הטבעיים ובכך מאזנת את רמות הגלוקוז בדם על ידי:
א. הפחתת יכולת הפחמימות (סוכר) –  להיספג במעי.
ב. רגישות גבוהה יותר לאינסולין.
ג. דיכוי הגלוקגון שמעודד את תאי הכבד לייצור הגלוקוז
ד. צמצום ספיגת הגלוקוז במערכת הסינון הכליתית.

אלפי מטופלינו משתמשים ב-'אסכרקס' כיום ונהנים מפריצת דרך מדעית המסייעת באיזון רמות הסוכר בדם. זה הזמן להצטרף להצלחה ולהתאזן בטבעיות!

תפריט התזונה שלך

מדריך התזונה להפחתת רמות הסוכר בדם ד"ר דב פוגל

השאירו פרטים וקבלו מאיתנו את מדריך המלצות התזונה של ד"ר פוגל המסייעות באיזון רמות הסוכר בדם