ככל שישנם יותר מגורמי הסיכון הבאים, כך יגבר הסיכוי להתפתחות מחלת סוכרת סוג 2: גיל 45 ומעלה, משקל יתר או השמנה,הורה, אח או אחות עם סוכרת, היסטוריה של סוכרת הריונית או לידה של לפחות תינוק אחד במשקל העולה על ארבע קילו. לחץ דם גבוה מ 140/90, כולסטרול HDL גבוה, כולסטרול "טוב" 35 או נמוך יותר או טריגליצרידים 250 או גבוהים יותר, אדם שאינו עוסק בפעילות גופנית לפחות שלוש פעמים בשבוע.

מבוגרים מעל גיל 18.
מבוגרים הסובלים מרמות סוכר גבוהות בדם.
מבוגרים המוגדרים כטרום-סוכרתיים.

אם שכחת לקחת אסכרקס עם הארוחה, יש לקחת עם הארוחה הבאה.

נטילת אסכרקס אינה מחייבת אכילת ארוחה מלאה. ניתן ליטול גם לפני ארוחה קלה ואף פחות מכך. במידה ולא אוכלים דבר- לא נוטלים (לא מומלץ).
הוראות שימוש באסכרקס

כאשר מדדי הסוכר בדם עדיין גבוהים למרות טיפול תרופתי נטילה מעבר למינון יכולה לעזור לך להגיע למדדי הסוכר הרצויים אך רק בהמלצתו של הרופא ולאחר בדיקה של מצבך הרפואי.

שעתיים לאחר הארוחה מפני שזהו הזמן בו הגוף מפרק את הסוכר מן המזון שהתעכל. מדידת הסוכר בזמן זה יהיה המדד המדויק ביותר שיבטא את יכולתו של הגוף לווסת את רמת הסוכר בדם.

כן. ניתן ליטול אסכרקס 3 פעמים ביום 15-30 דקות לפני הארוחות.

כן. התמיכה המטבולית שאסכרקס מספק תעלם בהדרגה אם הצריכה תפחת מן המינון המומלץ מכיוון שהמרכיבים אינם נצברים בגוף ונשארים לזמן קצר לאחר ספיגתם. יש לעקוב אחר המינון המומלץ.

עליהם להתייעץ עם הרופא שלהם. מספר מחברי המשפחה עלולים להיות מאובחנים עם סוכרת מסוג 2. אנשים המודאגים מהשמנת יתר או מרמות הסוכר שלהם יכולים לקחת אסכרקס לאחר היוועצות רפואית.

יש להיוועץ עם רופא לפני השימוש ב אסכרקס. אין ליטול אסכרקס אם הנך מתחת לגיל 18.

אין להשתמש ב אסכרקס אם:

הנך אלרגי לאחד מן הרכיבים באסכרקס

הנך מתכננת הריון או הנך מיניקה

הנך בשלב הריון מוקדם (לפני שבוע 28)

קיים שימוש קבוע בתרכובות צמחיות או תוספי תזונה אחרים

ישנה אלרגיה לתרופות, מזון או חומרים אחרים.

אסכרקס יכול לעזור במצבים של השמנת יתר, טרום סוכרת או אנשים המודאגים מעלייה ברמת הסוכר בדם בעתיד (בהתבסס על מצבם הבריאותי והיסטוריה משפחתית). אסכרקס יכול להפחית ולווסת את השינויים ברמת הסוכר שעלולים להיווצר מתסמינים בריאותיים אחרים.

כן. המרכיבים באסכרקס מעודדים רמת סוכר נורמטיבית ועוזרים ביצירת אנרגיה ותחושת שובע.

לא. מומלץ לאכול שלוש ארוחות קטנות יותר בנוסף לחטיפים בריאים בין הארוחות.

רופאים ממליצים להשגיח על תזונה בריאה ומגוונת ועל פעילות גופנית של לפחות 30-45 דקות כל יום. אסכרקס הוא חלק חשוב ממענה הוליסטי למחלת הסוכרת.

אסכרקס הותקן ראשונית במגמה למנוע את התקדמות המחלה המטבולית, כלומר מניעה אצל טרום סוכרתיים וכן טיפול בחולי סוכרת 2 שבהם קיימת בעיקר חוסר התגובה להורמון האינסולין.

יש ליטול טבליה אחת 3 פעמים ביום כ 15-30 דקות לפני הארוחה.

ההגבלה התזונתית חד משמעית. יש להפחית למינימום את הפחמימות.

היעילות גבוהה מוכחת במחקר שהתפרסם בכתב עת רפואי ותוצאותיו מסוכמות באתר.

מנסיון המחקר עולה כי אלו שהפסיקו ליטול אסכרקס שבו למצוא ערכי סוכר גבוהים תוך פרק זמן ממוצע של 6 חודשים.

מאחר וההמלצה ליטול אסכרקס הינה למנוע את הארעות המחלה המטבולית ההמלצה היא לא להפסיק.

לאלו החולים שמטופלים בתרופות דרך הפה או/ו מטופלים בזריקות אינסולין  מתן אסכרקס לחולים אלו עוזרת להפחית את השימוש בתרופות. דבר שנעשה תוך ניטור צמוד והיוועצות ברופא המטפל או תמיד אפשר לפנות לד״ר פוגל. 

אסכרקס הינו תוסף איכותי ובטוח לשימוש אשר קיבל אישור GMP של משרד הבריאות כנדרש בחוק.
היצרן הינו ברא צמחים בע"מ-יקנעם.

תרכובת אסכרקס מכילה מיצוי של 6 צמחים:

תות עץ / Morus alba, לענה / Artemisia arborescens Annua, שן ארי / Taraxacum officinale, סירפד / Urtica dioica, קינמון / Cinnamomum, פקעות ורד / Rosa laevigata
למידע על המרכיבים

כל חומר תרופה או מזון עשויים לגרום לתופעות לוואיי בלתי רצויות אך רוב התופעות הינן זמניות או ברמה נמוכה של תסמינים. עיקר התסמינים הינם: שלשולים, או יציאות רכות, גזים.

Load More