מומחים לסוכרת מזהירים: "התרופות המצויות המשמשות לטיפול ברמות סוכר גבוהות לא פותרות את בעיית הסוכרת אלא רק מאיטות את קצב התקדמות המחלה". עכשיו, לראשונה, צוות חוקרים ישראלים עלה על פתרון חלופי וטבעי שיכול לאזן את רמות הסוכר בדם וללא תופעות לוואי: "זה יעשה מהפכה בחייהם של אלפי סוכרתיים בארץ ובעולם!"

סוכרת: בראש גורמי המוות בישראל

"אני מבין את הרופאים שמטפלים בסוכרת" אומר ד"ר דב פוגל, רופא ילדים וחוקר מחלת הסוכרת. "הם רוצים לעזור לכמה שיותר חולי סוכרת, אבל האמצעים שלהם לא אידיאלים, אז הם נותנים לחולה את התרופות המצויות, שאמורות לטפל ברמות סוכר גבוהות אבל בפועל הן רק מאיטות את הידרדרות המחלה.."

רגע, הצלחת להלחיץ אותי. למה אתה מתכוון ?

"אני אסביר לך. במהלך השנים הגוף מזדקן ויכולותיו להתמודד עם מחלות הולך ופוחת. בייחוד כשמדובר בחולי סוכרת. אז כדי להקל על הגוף בהתמודדות הקשה הזו נדרש הרופא לנסות ולמנוע את ההדרדרות המהירה אז הוא משנה את הטיפול או את המינון, אז אתה מתחיל בכדור אחד ליום של גלוקופאג' ומוצא את עצמך אחרי שנה עם 2 כדורים ויותר ליום עד שהמערכות שלך לא עומדות בטיפול הזה…"

אז הכדורים הכימיים גורמים לקריסת המערכות בגוף?

"בדרך כלל תוך 10-15 שנים, אחוז גדול מהמטופלים המבוגרים יימצא את עצמו עם תופעות קשות של המחלה: בעיות בכלי הדם שגורמות ללחץ דם גבוה, לפגיעה בעיניים עד לעיוורון, התקף לב , אירוע מוחי ולסיכון מוגבר לכריתת גפיים (כאלף קטיעות רגליים בשנה, 80% מהן בחולי סוכרת).

וזה עוד מבלי להזכיר את כל תופעות הלוואי המיידיות שהחולים נאלצים לסבול מהן בעצם נטילת התרופות.

מדובר בכאלף קטיעות רגליים בשנה, 80% מהן בחולי סוכרת (על פי נתוני משרד הבריאות)

אלה אמירות מאוד קשות. איך זה שאף אחד לא מנסה לפתור את הבעיה?

מנסים כל הזמן למצוא פתרון למגפה הזו, אך הבעיה היא שבמקום שחברות התרופות ינסו למצוא פתרונות חדשים מן הטבע, מרביתן מתעקשות להיצמד לכימיה".

פתרון מן הטבע? נשמע כמו שטות, בלי להעליב

"זה הולך להפתיע אותך, אבל מאז ומתמיד רוב התרופות התבססו על בסיס צמחי (כולל הגלוקופאז') אך לאחר זמן קצר חברות התרופות נאלצו להפוך אותן לכימיות בשל יוקר השימוש בצמחים והזמינות שלהם".

אז מה אתה מציע, מה הפתרון האמיתי לסוכרת?

"מאז ומתמיד היה דיבור על "מזונות על", מאכלים מן הטבע שיש להם רשימה ארוכה של סגולות ויתרונות בריאותים, שיכולים לסייע לטיפול במגוון בעיות גופניות ומחלות, כולל מחלת הסוכרת.

לפני 14 שנים התחלתי במחקר קליני בעזרת "מכבי שירותי בריאות" במטרה למצוא פתרון 100% טבעי לסוכרת ומה שגיליתי הדהים אותי!".

מה גילית??

"גיליתי שמיצוי של 6 צמחים 'ישראלים' מפחית את רמות הסוכר בדם, תוך 90 ימים."

אז אתה טוען שצמחים האלה יכולים לסייע לסוכרתים יותר מאשר הכדורים הכימים?

"כן. למעלה מ-80% מהמטופלים שהשתמשו בששת הצמחים הללו על בסיס יום-יומי, הצליחו לראות תוצאות מדהימות גם ברמות הסוכר וגם בתחושה הכללית, חלקם הצליחו להיפטר לגמרי מהתלות בכדורים הכימים."

השפעת '6 מזונות-העל': מ-157 מ"ג ל-96 מ"ג ב-60 ימים

השפעות 6 הצמחים: חיוניות, ראייה ברורה, היעלמות העצירות, שנת לילה מלאה ושיפור מדהים בחיי המין

אז לא הבנתי. איך הצמחים האלה משפרים את חייהם של סוכרתיים?

"פשוט מאוד. נטילה מדודה של הצמחים האלה, דואגת שספיגת הסוכר בתאים תהיה יעילה יותר ותדמה פעילות נורמלית של אנשים ללא סוכרת, עד שרמות הסוכר פוחתות ומתאזנות ותופעות הלוואי שהזכרתי פשוט נעלמות!

תוך מספר שבועות מתחילת השימוש מתחילים להרגיש ערניים וחיוניים, כבר לא קמים לשירותים באמצע הלילה וחיי המין, בייחוד אצל גברים – הופכים להיות מספקים במיוחד אומר ד"ר פוגל בחיוך".

אז מהם 6 הצמחים שציינת מקודם שמפחיתים את רמות הסוכר?

"כמו שאמרתי, עברו תחתי המון סוכרתיים שהיו בתסריט אימה עם מדדים מאוד גבוהים.. והיום הם מאוזנים וחיים חיים מתוקים, במלוא מובן המילה.

למי אתה ממליץ להשתמש בצמחים האלה?

"לכל מי שיש רמות סוכר בדם של למעלה מ-100 מ"ג, בייחוד אם הוא נוטל כיום כדורים כימיים/מזריק אינסולין.

מילה לסיום?

“מספיק שעזרתי עם הכתבה הזאת לסוכרתי אחד בלבד להרגיש יותר טוב ולהיפטר מהתלות בכדורים הכימיים, ומבחינתי עשיתי את שלי.”

 

"תודה ד"ר פוגל".

תודה לך.

 

כל המידע הניתן על ידי חברת "אסכרית" באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלצותינו לגבי שימוש בתוסף התזונה אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.