אסכרקס. תוסף תזונה מוכח קלינית*

חדש! עכשיו בגרסת קפסולות חדשה לספיגה מהירה יותר!

במחקר קליני שנערך בשיתוף עם  , נמצא כי אסכרקס עשוי לשפר מדדי חילוף חומרים 

100% טבעי

תוצאות תוך 90 יום

 ייעוץ ומעקב ע”י צוות אסכרית בראשות ד”ר פוגל

אלפי מטופלים מרוצים!

רישום FDA

ייצור בישראל בתקן GMP

% 100 טבעי

פטנט ישראלי

מוצר כשר

כמה דברים נוספים שכדאי לדעת…

האסכרקס נחקר קלינית ונמצא כתוסף תזונה המסייע לאיזון רמות הסוכר בדם ולשיפור איכות החיים של החולים בסוכרת.
האסכרקס יעיל מאוד גם למקרים של טרום סוכרת ומונע את הידרדרות המטופל למצב של סוכרת.
במצבים של סוכרת סוג 2 האסכרקס יעיל ככלי טיפולי חלופי לכדורים כימיים.

פעילות האסכרקס היא תוצר סינרגטי של רכיביו הטבעיים ומאזנת את רמות הגלוקוז בדם, על ידי הפחתת יכולת הפחמימות להיספג במעי, יצירת רגישות גבוהה יותר לאינסולין, דיכוי הגלוקגון שמעודד את תאי הכבד לייצר גלוקוז וצמצום ספיגת הגלוקוז במערכת הסינון הכלייתית.  אסכרקס נחקר קלינית בשיתוף קופ”ח מכבי ונמצא כמסייע לסוכרתיים ולטרום סוכרתיים.

אסכרקס היא תרכובת צמחית בעלת יכולות המחקות את התרופות הקונבנציונליות לסוכרת. החומרים שובחו בעזרת טכנולוגיות עכשוויות. כלולים בה שישה צמחים שפועלים בסינרגיה. הדבר הוכח ע”י חלוקת התרכובת לשתים. קבוצה בת 10 חולים טופלה בחלק מהתרכובת והשנייה בחלק אחר. בהמשך אוחדו הקבוצות. התוצאות הראו עלייה מרשימה באפקטיביות של כלל המרכיבים יחד. הניסוי ההתחלתי היה עם חולי סוכרת מסוג 2 בעלי ערכי סוכר גבוהים (המוגלובין מסוכרר בסביבות 9%). לאחר שטיפול ברפואה הקונבנציונלית לא הועיל להפחתת רמות הסוכר, הוגשה הצעה לניסוי קליני לפני הוועדה העליונה של רופאי מכבי, בראשות פרופ’ ברכה רמות ז”ל ופרופ’ פיינרו שהיה דיקן ביה”ס לרפואה בת”א. בסה”כ טופלו בניסוי  119 חולים והתוצאות מוצגות במחקר הקליני.

דרכי הפעולה העיקריים של אסכרקס:

  1. הפחתת יכולות עיכול הפחמימות ע”י האטת תהליך העיכול וכן הפחתת יעילות האנזימים בפירוק הפחמימות לחד סוכר שנספג.
  2.  בדומה לגלוקופג’ ,שאגב גם מקורו צמחי,פועלים מספר פקטורים בווקטורים זהים ע”י הפחתת התנגודת לאינסולין ובכך ייעול החדרת הגלוקוז לתאים ובעיקר לשרירים ולכבד, ובמקביל והפחתת פירוק הגלוקגון.
  3. השפעה על הסינון הכלייתי, באמצעות הורדת הסף לפינוי הגלוקוז ע”י סילוקו מהגוף.

אסכרקס רשום כפטנט בישראל ובאירופה. הוא מיוצר בישראל על ידי “ד”ר רמז בע”מ” לפי תקן GMP וברשותו אישור FDA לייצור תוספי תזונה. ייצור אסכרקס הנעשה תחת תנאים מחמירים ומפוקח על ידי מעבדת צד שלישי.
גרסת הטבליות של אסכרקס השווקה על ידינו עד לסוף 2021 יוצרה במפעל “ברא צמחים” פי תקן GMP ואשר ברשותו אישור FDA לייצור תוספי תזונה.

100% טבעי

האסכרקס מופק מ 6 צמחי מרפא, ללא תוספות מלאכותיות

תות עץ

MORUS ALBA

סירפד

URTICA

לענה

ARTEMISIA

שן ארי

TARAXACUM

פקעות ורד

ROSE HIPS

קינמון

CINNAMOMUM

פריצת דרך בתחום הסוכרת

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

סיפור הצלחה של ד"ר שגיא

"אני חולה סוכרת מגיל 55. הניסיון שלי כרופא לימד אותי לאורך השנים שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש. אני לוקח את הכדור גלוקופאז לאורך התקופה בה אני חולה ולא הגעתי למצב שאני מאוזן. מדד ההמוגלובין המסוכרר בדם ((HbA1c הוא  7.6.
בגיל 70 החלטתי לנסות את תוסף התזונה הטבעי אסכרקס, אחרי שד”ר פוגל פנה אליי והציע לי ליטול את התוסף שהוא חקר ופיתח.
אני חייב להודות שהופתעתי כשההמוגלובין המסוכרר ירד ל-6.8.
באופן אישי ההרגשה הטובה הייתה שלא נאלצתי לשנות כלום בחיי, שילבתי את התוסף עם נטילת הכדור גלוקופאז שאני לוקח כבר שנים ורק עכשיו המדדים שלי ירדו ברמה הזאת.
אין לי ספק שזה בזכות האסכרקס!"

סיפור הצלחה של גבריאל

"שמי גבריאל, בגיל 68 גיליתי שאני חולה סוכרת, רמות הגלוקוז לא היו מאוד גבוהות: 140מ”ג – 150מ”ג.

אני פצוע מלחמה וכבר לוקח מדללי דם. לא רציתי לפגוע בגוף שלי עם כדורים כימיים, אז כשקראתי על האסכרקס בעיתון התקשרתי לברר במה מדובר והחלטתי לנסות. אני משבח את חברת אסכרית בכל מקום אליו אני הולך, ומספר על התוסף הטבעי שמאזן אותי לכל מי שאני פוגש.

זה תוסף תזונה מצוין. למי שמתמיד ולוקח בזמן  זה באמת עוזר! היום הגלוקוז שלי עומד על 90 – 100 מ”ג. אני מרגיש טוב וזה ממש מצוין בשבילי, המלצתי על זה ליותר מ-15 איש פה באזור הצפון, אנשים שאני מכיר שהסוכר שלהם היה מאוד גבוה אומרים שבאתי להם כמו מלאך!

היום אני לוקח רק את האסכרקס, ככה אני לא הורס את הכבד שלי. אם שומרים על הסוכר מאוזן הסוכרת לא מתפתחת.

סיפור הצלחה של דני אובסאינו

"לפני חודש וחצי נתקלתי בתוסף התזונה אסכרקס באינטרנט והשארתי פרטים, חזרו אליי והסבירו לי שזה טבעי ולהזיק זה לא יכול, אז התחלתי לקחת את התוסף. לא באתי עם ציפיות והופתעתי לטובה!
מ-60 יחידות ירדתי ל 26 יחידות תוך חודש, מדד ה- A1C ירד ל 6.5%, אני מרגיש יותר טוב ועכשיו אני גם חוזר לפעילות גופנית, משהו שלא עשיתי כבר שנים. אני באופן אישי מאוד ממליץ על תוסף התזונה הזה. זה פשוט עובד!

אני ממליץ על האסכרקס בחום וגם על ד”ר פוגל, שבאמת מלווה את המטופלים שלו וחשוב לו לעזור לחולי הסוכרת."

הודעה חשובה ללקוחותינו!

מוקד המכירות סגור.