מאת: אסכרית בע"מ

כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם.

ד"ר דב פוגל (משמאל) ובנו נדב

ד"ר דב פוגל (71), רופא ילדים וחוקר מחלת הסוכרת פיתח תוסף תזונה טבעי לסיוע בהפחתת רמות הסוכר בדם ("אסכרקס").

הכל התחיל כשבנו היה בן 15 והוא גילה שיש לו סוכרת נעורים. "הוא סיפר לי שהוא רץ בלילה הרבה לשירותים והרחתי ממנו ריח מוזר שהיה לצערי גם מוכר. מיד עשיתי לו בדיקות דם ושתן לסוכר וכבר למחרת הוא התחיל טיפול באינסולין. זה לא היה קל."

עד שייום אחד פנה אליו בנו בבקשה מרגשת…

"הוא אמר לי – אבא, אולי תעשה משהו בשבילי כסוכרתי"? מספר דב. "אבל בהתחלה הייתי סקפטי. סוכרת היא מחלה שקיימת מאז ומתמיד ואף מוזכרת בתנ"ך. זיהו אותה על פי הסיפטומים – חולשה, מתן שתן ואכילה מוגברים וטיפלו בה בעזרת דיאטות, הקזת דם וצמחים. למרות זאת התחלתי לחפש באיזה תרופות צמחים השתמשו בעבר ומה שגיליתי הדהים אותי לגמרי…

כ-80% מחולי הסוכרת בעולם לא צורכים תרופות אלא משתמשים בצמחי מרפא לטיפול במחלה! אז כשהתחלתי לחקור את אותם צמחים לפני כ-14 שנה עליתי על נוסחה גאונית שמצליחה להפחית את הסוכר בדם תוך 90 ימים, או פחות…

הפטנט של ד"ר פוגל: תות עץ, לענה, שן ארי, סירפד, קינמון ופקעות וורד

את הבדיקות ביצע דב באוניברסיטת קיימברידג' ובאוניברסיטת בר אילן ואת המוצר הראשוני שפיתח בדק במרפאתו הפרטית.

"אנשים שמעו מפה לאוזן שד"ר פוגל מנסה 'שיקוי' ובאו 32 פציינטים שלא הצליחו כל כך עם הרפואה הקונבציונאלית או שרצו לראות מה טבע עושה. ראיתי שזה עובד טוב. עם התוצאות באתי ל'מכבי שירותי בריאות' שהחליטה להיכנס כשותפה למיזם והיום היא בעלת מניות בחברת אסכרית".

מכבי שירותי בריאות – שותפה במיזם של ד"ר פוגל

התחלת בשנת 2004. מה לקח לך כל כך הרבה זמן?

"באמצע חליתי בסרטן ריאות ולא ידעתי אם אצא מהמחלה. שנה הייתי בטיפולים כימותרפיים ומה שהיה לנגד עיניי זה להמשיך את מה שהתחלתי – לעזור לאנשים". שנה וחצי אחרי שהתחלתי עם המחקר כבר ראיתי בעיניי את התוצאות, הייתי משוכנע שאני מצליח והשקעתי הרבה מאוד כספים וזמן באופן פרטי".

איך קיבלה את זה המשפחה?

"אשתי קצת כעסה. באותן שנים לא יצאנו לחופשות ולא נסענו לחו"ל אבל החלטתי ללכת עם זה עד הסוף. עם המוצר הסופי עשינו ניסוי קליני על 119 חולי סוכרת מסוג 2 שהיו בטיפול ומעקב 12 שבועות ונמצאה ירידה מטורפת בממוצע ערכי הגלוקוז בדם, בהמוגלובין המסוכרר ובכלל שומני הדם (כלוסטרול וטריגלצדרידים)".

מה הסטטוס של המוצר שלך היום?

"הוא מוגדר כתוסף תזונה ורשום כפטנט מוכר בישראל ובאירופה ואמור להתקבל גם בהודו ובארה"ב. לפני כ- 8 חודשים התחלנו למכור אותו בבתי מרקחת, בתי טבע ובעיקר דרך האינטרנט. אנחנו רוצים להפיץ את הבשורה לכמה שיותר אנשים בעולם – אפשר להפחית את הסוכר בדם בדרך טבעית.

תעודת הפטנט של ד"ר פוגל: "הרכבים צמחיים לטיפול בסכרת ו/או במצבים הקשורים בה".

אז לא הבנתי… איך בדיוק התוסף שלך עוזר?

"האסכרקס מחקה את מנגנון הפעולה של התרופות הקונבציונאליות אך ללא תופעות הלוואי".

תסביר.

התוסף מורכב מ-6 צמחים. כל צמח לחוד מצליח לחקות בצורה מסוימת את האופן שבו עובדת התרופה הכימית, וביחד… 6 הצמחים האלה הם שילוב מנצח:

על פי תוצאות המחקר הקליני שלי, רמת הסוכר פחתה ב31% לפחות, רמת המוגלובין המסוכרר (A1C) ב22%, הטריגלצרידים ב40% – תוצאות שידהימו אפילו את הרופא הכי סקפטי בארץ.

וזה עוד לא החלק הכי טוב בכל הסיפור…

השפעות ה'אסכרקס': ירידה במשקל, חיוניות, ראייה חדה, היעלמות העצירות ושיפור בחיי המין

הטבליה הזאת משדרגת את כל החיים של המטופלים. חל שיפור מטורף בחיוניות, מתחילים ללרדת לאט לאט במשקל, פחות עייפים ולא קמים לשירותים באמצע הלילה, פתאום רואים יותר טוב ולא סובלים מעצירות. והדובדבן שבקצפת… חיי המין הופכים לנפלאים".

הפטנט של ד"ק פוגל: ירידה ברמת הסוכר בדם, תוך 90 ימים

מילה לסיכום?

"כן. אני קורא לכל חולי הסוכרת סוג 2 והטרום סוכרתיים (סוכרת מעל ל-100 מ"ג) – תדאגו לקחת את האסכרקס בהקדם ולא לתת ל"רוצח השקט" להרוס את הגוף שלכם.

ואל תשכחי לציין שאני והצוות הרפואי שלי נותנים ליווי אישי ללא עלות לכל מטופל, עד להשגת התוצאות הנדרשות".

תודה ד"ר פוגל.

תודה לך.

כל המידע הניתן על ידי חברת אסכרית באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלצותינו לגבי שימוש בתוסף התזונה אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.