אסכרית בע”מ

אסכרית בע”מ היא חברה ישראלית שנוסדה בשנת 2004 ע”י ד”ר דב פוגל – חוקר סוכרת ומחלות מטבולית. בעזרת מומחים בתחום, מהנדסי מזון ואנשי טכנולוגיה ומעבדה, פותחה נוסחת ‘אסכרקס’.
אסכרית חתמה על הסכם מחקר ופיתוח משותף של ‘אסכרקס’ בישראל עם מכבי שרותי בריאות.
צוות היועצים בפיתוח : ד”ר דב פוגל, ד”ר סומט צ’טרג’י, פרופ’ אלף פישביין, ד”ר רפאל ביצור (ז”ל).

צוות המחקר והפיתוח

ד”ר דב פוגל // מייסד ומנהל רפואי

ד”ר דב פוגל MD Ph.Dלמד רפואה בבולוניה (איטליה) וסיים בשנת 1974 את לימודיו בפקולטה לרפואה בטכניון. משמש כרופא ילדים מאז 1983. הקים וייסד שני מכונים להתפתחות הילד ומזה שמונה שנים מנהל רפואי של שתי מרפאות בתחום רפואת המשפחה המשרתות כ-10,000 מבוטחים.
מאז 2003 הוא עוסק בפיתוח ובחקירת ההשפעה הפוטנציאלית של תוספי מזון על מחלות מטבוליות כמו סוכרת. עבודתו התמקדה במיוחד בפיתוח אסכרקס, תרכובת של כמה מרכיבי צמחים פעילים, עם השפעה מאזנת על גלוקוז בדם. המחקר כלל זיהוי המרכיבים הצמחיים ופעילותם המטבולית.

ד”ר סומיט צ’אטרג’י // מומחה ברפואה פנימית

מומחה ברפואה פנימית , רפואת ריאות ופולמונולוגיה פולשנית. בשנת 1999הוא סיים את אוניברסיטת CAMBRIDGE באנגליה עם תואר של רפואה ופסיכולוגיה ניסיונית.הצטרף לצוות היחידה לפולמונולוגיה פולשנית ב “שיבא” כאחראי לשרות פלאורה וטיפולים מורכבים אנדוסקופיים.

פרופ’ אלף פישביין // אפידמיולוג

פעיל בתחום הביוטכנולוגיה והרפואה המתחדשת, תוך התמקדות במוצרים טבעיים, צמחיים ועתיקים, ומשתף פעולה עם רשת בינלאומית של מדענים רפואיים. פרופ’ פישביין הוא המייסד והנשיא של BSD Biomedical LLC והמנהל הרפואי של ESPA Biomedical Ltd, שתי חברות ייעוץ בתחום הביוטכנולוגיה.

ד”ר רפאל ביצור (ז”ל) // מומחה ברפואה פנימית

לשעבר מזכיר החברה לחקר, מניעה וטיפול בטרשת עורקים, רופא בכיר במרכז הליפידים ע”ש ברוך שטרסבורגר בבית החולים שיבא בתל השומר ומבין המובילים בתחום הטיפול והמניעה בטרשת עורקים ומחלות לב וכלי דם.

ד”ר ורדית קלמרו // ד”ר לתרופות

דוקטור ברוקחות קלינית, Pharm.D. של האוניברסיטה העברית בירושלים.
מאמנת לאורח חיים בריא. בוגרת התוכנית האקדמית הראשונה והיחידה בארץ לאימון לאורח חיים בריא מטעם אוניברסיטת בן גוריון (LSCC) של החוג לרפואת אורחות חיים באיגוד רופאי המשפחה.

חדש באסכרית!

עם כל רכישת אסכרקס*
תקבלו עם החבילה מדריך עשיר לתזונה נבונה עם סוכרת
שנכתב על ידי עינב בורשטיין, יועצת ומנחה לתזונה טבעית ואורח חיים בריא,
בשיתוף עם דר’ פוגל מפתח אסכרקס
*המבצע ללקוחות חדשים בלבד 

כבר הולכים?

הצטרפו עכשיו לקהילת אסכרית
וקבלו ישירות לתיבת המייל שלכם
הטבות, מתכונים, המלצות
וטיפים ממומחי האיזון שלנו