לצפייה בסיפורי ההצלחה, לחץ על ה +

לקוחות מספרים

גייל סנדר | בת 60 בתחילת הטיפול | חולת סוכרת 12 שנים

אני חולה בסוכרת כבר 12 שנים. אני לוקחת כדורים ומזריקה אינסולין כבר שנים. בבדיקות דם הייתי עלHbA1c  10.5.

בספטמבר  2018  נתקלתי במודעות בפייסבוק שסיפרו על תוסף תזונה חדש וטבעי עבור חולי סוכרת, השארתי את הפרטים ויצר איתי קשר נציג מטעם החברה.  הסבירו לי על השימוש בתוסף ואיך הוא יכול לעזור והתחלתי להשתמש באסכרקס. כעבור חודשיים עשיתי בדיקות דם והמצב שלי עדיין לא הראה שינוי משמעותי, אבל החלטתי להמשיך לקחת את התוסף מפני שפיזית הרגשתי הרבה יותר טוב. לאחר 6 חודשים עשיתי בדיקות חוזרות ובפברואר 2019 הופתעתי לגלות שה-HbA1C  ירד ל8.5!

הלוואי שהיה את התוסף הזה כשרק חליתי בסוכרת, ככה לא הייתי מתחילה לקחת כדורים בכלל. אני מאד ממליצה לנסות את האסכרקס. לי זה עזר ועדיין עוזר לאזן את הסוכרת.

אילן זיו | בן 63 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 10 שנים

אני חולה סוכרת מגיל 53. זה לא גנטי במשפחה שלי, חוויתי טראומה וכתוצאה מכך הגוף שלי קרס. קיבלתי גם פסוריאזיס שאיתו התמודדתי יותר טוב מאשר עם הסוכר, עד שהכרתי את האסכרקס.

על האסכרקס שמעתי מחבר שלי צבי דסקל. ישבנו ערב אחד ודיברנו על הסוכרת והקושי עם המחלה ואז צבי סיפר לי שהוא התחיל לקחת תוסף תזונה חדש שממש מאזן אותו ושיפר לו את רמות הסוכר.

החלטתי ליצור קשר עם אסכרית ולהבין במה מדובר. דיברתי עם נציג החברה שהסביר לי על הטיפול והתהליך והחלטתי לנסות. זה היה מדהים. ד”ר פוגל נמצא איתי במעקב וכבר הוריד אותי מרוב הכדורים שנטלתי ואני כבר לא מזריק בכלל!

אני ממש מרוצה מהטיפול של החברה ואיך שהם דואגים ובאמת איכפת להם. מרגש לשמוע על אבא שהבן שלו חלה והוא החליט למצוא תשובה טבעית למחלה הזאת.

ירדתי כ-35 ק”ג עוד לפני שהתחלתי לקחת את האסכרקס, אך יחד עם התוסף ירדתי עוד במשקל ושיפרתי את התזונה. מבחינת פעילות גופנית אני פחות מצליח להתמיד, אבל סך הכל אני מרגיש טוב, רענן יותר ואני יכול רק להגיד שלי זה עוזר.

חשוב לי לספר על ההצלחה שלי כדי שחולי סוכרת ידעו שזה עוזר. חשוב ללמוד ולהבין את תהליך הטיפול ואני מאוד ממליץ לכם לנסות את האסכרקס.

כרמל דבי | בן 69 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 19 שנים

אני גר בנתניה ועובד כמורה לנהיגה. סובל מסוכרת מגיל  50. רמות הסוכר שלי במשך 17 שנים היו 220-250. חשוב לי מאוד לשתף את הסיפור שלי כי במשך שנים הסתמכתי על כדורים שהציעו לי רופאי משפחה, ללא הועיל. כל התרופות שלקחתי  לאיזון והורדת רמת הסוכר לא עזרו לי ותמיד נשארתי ברמות הגבוהות של הסוכר, ובכל זאת המשכתי לקחת את הכדורים בלית ברירה כי לא היתה לי אופציה אחרת.

 מאחר שרמת הסוכר שלי המשיכה להחמיר ואף להשפיע על תפקוד יומיומי (כאבי רגלים, עייפות ונזק בכליות) אישתי חיפשה עבורי פתרונות אחרים. בתהליך החיפוש  נחשפתי לכדורי אסכרקס הטבעיים. אני לוקח אסכרקס כשנה ובתקופה זו הסוכר שלי ירד פלאים והורדתי ב 70% את מינון הכדורים הכימיים שלקחתי. בעבר רמת הסוכר שלי נעה בין 220-250, היום 120-140.

אני ממש ממליץ בחום על אסכרקס!! השרות מצוין והאנשים מקצועיים.  אני לא רופא אלא רק מספר את המקרה הפרטי שלי ורוצה לעזור לאחרים. בהצלחה ובריאות טובה!

אדית אבוד | בת 66 בתחילת הטיפול | חולת סוכרת 25 שנים

ב-25 השנים מאז חליתי בסוכרת כל הזמן הוסיפו לי תרופות (גלוקומין, גלוקופאז), עד שהגעתי לאינסולין.  במשך 10 שנים הזרקתי אינסולין והגעתי כבר למצב שאני מזריקה 40 יחידות.

באותה תקופה כבר יצאתי לפנסיה והתחלתי לצפות בתוכניות בוקר. יום אחד הופיע ד”ר פוגל בערוץ 10 וסיפר שם על תוסף התזונה שהוא פיתח שנקרא אסכרקס. החלטתי לנסות את זה, אולי זה יעזור.

תוך שבועיים היו לי נפילות סוכר, התקשרתי לחברה ובהמלצת הנציג שמטפל בי יצרתי קשר עם הרופאת משפחה. היא עשתה לי בדיקות והתחילה להוריד לי במינון של אינסולין. אחרי 8 חודשים הפסקתי להזריק אינסולין בכלל!

הרופאה שלי אמרה שאם אשמור על מגמת הירידה נתחיל להוריד גם במינון של התרופות הקונבנציונליות. לפני 8 שנים הייתי אצל רופא מומחה לסוכרת שאמר לי שעם המצב שלי בסוכרת ועם הרקע המשפחתי שלי לא יצליחו להוריד לי את רמות הסוכר מתחת  ל-150. היום אני נמצאת על ממוצע של 110-120 כל בוקר!

 

אני מרגישה מצוין. קודם כל כי אני לא צריכה להזריק לעצמי, שזה כבר קידום ענק, היה לי שיפור גם ברמות הכולסטרול. תמיד שמרתי על תזונה נכונה ושנים שאני עושה פעילות גופנית פעמיים בשבוע. זה לא עזר לשפר את רמות הסוכר שלי. רק כשהתחלתי לקחת אסכרקס התחלתי לראות שינוי. בעבר הA1C-  שלי היה על 8.9 ובבדיקות האחרונות על 6.5!

 

אני באופן אישי מאוד ממליצה, לי זה עושה שיפור משמעותי באיכות החיים!

ישראל מזרחי | בן 72 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת

לפני כמה חודשים  נמצא שה- A1C  שלי עלה ל-7.0. הרופא רצה שאני אתחיל לקחת תרופות ואישתי לא הסכימה, היא ראתה את הפרסום שלכם על אסכרקס והחלטנו שקודם ננסה את זה.

התחלתי לקחת את התוסף וה-A1C  ירד ל-6.5 ורמות הגלוקוז סביב 120 למרות שאני לא מקפיד על דיאטה ולפעמים אני אוכל עוגה. רמת הגלוקוז שלי בעבר הייתה 160-170 בבוקר.

אני עושה הליכות עם אישתי כל יום בערך שעה ולדעתי האסכרקס עדיף על כל תרופה כימית. אין לי תופעות לוואי וזה עובד. אפילו שזה קצת יקר לנו זה שווה את זה, כל הבדיקות שלי תקינות, הייתי סובל מהרגליים ועכשיו אני מרגיש טוב. ד”ר פוגל מתקשר לפעמים ושואל איך אני מרגיש, כיף לדעת שזה חשוב לו!

רוני שפיר | בן 60 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 14 שנים

במהלך 14 השנים מאז אובחנתי כחולה סוכרת נטלתי תרופות ושמרתי על תזונה, אבל זה לא עזר ולא הגעתי לאיזון רמות הסוכר. המצב הידרדר והגעתי למצב שאני מזריק אינסולין 24 יחידות ביום.

יום אחד ראיתי פרסום באינטרנט בנוגע לתוסף תזונה חדש שעבר מחקר רפואי והחלטתי לנסות. אמרתי לעצמי שזה בסך הכל מוצר טבעי ולא יזיק. זה היה אסכרקס. התחלתי לקחת את זה בלי שום שינוי נוסף בתזונה שלי, והמספרים התחילו לרדת. ה-HbA1c  ירד מ-7.4 ל 6.4. זה מעולם לא ירד ככה בכל השנים שאני חולה בסוכרת!

 

ירדתי בכמות האינסולין ואני מזריק רק 5 יחידות כרגע, מאמין שאני ארד מהאינסולין בקרוב. אני מרגיש מעולה, פשוט מרגיש טוב ואני ממליץ מאוד לחולי סוכרת לנסות את אסכרקס. לי זה עוזר וממשיך לשקם את הגוף, יחד עם הליווי של הצוות במרפאה, אני מאמין שאזכה לראות עוד שיפור במדדים.

יצחק וולף | בן 56 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 5 שנים

בגיל 51 התחלתי להרגיש יובש בגרון. הלכתי לרופא וגילו לי סוכרת קלה – רמות סוכר וכולסטרול גבוה ושומנים בכבד. זה העמיד אותי במקום. אמא שלי קטועת רגליים ממחלת הסוכרת, החלטתי לטפך בעצמי.

הרופאה רשמה לי תרופה לכולסטרול בשם לפיטור, לקחתי את הכדורים והרגשתי כל הזמן סחרחורת לא יכולתי להתרכז וכאבים ברגליים בשרירים. זה הלחיץ אותי. הפסקתי עם התרופה.

 יום אחד אישתי ראתה מודעה בפייסבוק ואמרה לי: “בוא נתחיל בטיפול טבעי, עזוב את הכימי כרגע”.לאחר ייעוץ עם נציג החברה, רכשתי את האסכרקס. הסבירו לי על שילוב של תזונה ופעילות גופנית ויצאתי לדרך חדשה. אני מקפיד על התזונה כמה שאפשר. 3 פעמים בשבוע אני עושה ספינינג ולוקח את האסכרקס 3 פעמים ביום לפני הארוחה.

לאחר 3 חודשים של שימוש באסכרקס עשיתי בדיקה והמדדים שלי השתפרו פלאים!

אני לא לוקח יותר כדורים כימיים למרות שהרופאה ממליצה. אני מעדיף את הדרך הטבעית. סך הכל אני מרגיש מצוין ועושה ספורט. האסכרקס באמת עוזר ואם אתם סוכרתיים אני ממליץ לכם לנסות כי זה פשוט עובד!

פרנסואז בת אברהם | בת 72 בתחילת הטיפול | חולת סוכרת 34 שנים

בגיל 38, אחרי לידה שלישית, התחלתי להשמין בלי שום סיבה, פתאום הגעתי מ-54 ל-78 קילו. מעולם לא הייתי מכורה לסוכר ולמתוקים. אכלתי פחמימות אבל לא יותר מדי. אומנם אני בת לאמא סוכרתית אבל מעולם לא חשבתי על זה. בגיל 38 גילו שהסוכר שלי עלה ל-127 ואז הבנתי לראשונה איך שותים קפה ללא סוכר.

עשיתי שינוי בתזונה, ניסיתי מספר דברים טבעיים שהמליצו לי עליהם ועזרו לזמן קצר, אבל הסוכר חזר להיות גבוה..לפני 7 שנים הרופאה שלי רשמה לי גלוקומין. לא ידעתי שזה כימי, אחרת הייתי הופכת שמיים וארץ למצוא משהו טבעי.

לאחר ניתוח קטרקט  התחלתי לקחת סטרואידים ומדדי הסוכר שלי הרקיעו, התחלתי להרגיש לא טוב. יום אחד ראיתי פרסומת של אסכרקס והחלטתי לנסות, לקחתי צנצנת אחת ובחודש הראשון לא כל כך הרגשתי שינוי, אבל העדפתי את המוצר הטבעי, דיברתי עם נציג החברה שהסביר שעל מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש להשתמש 3 חודשים לפחות והחלטתי להמשיך לקחת אסכרקס. אחרי חודשיים נוספים החלו המדדים להשתנות, הגעתי לתוצאה של מדד גלוקוז 84!

חשוב לי לציין שאני שומרת על תזונה בריאה. אני לא יכולה לעסוק בפעילות גופנית אבל אני משתדלת לעשות הליכות וכל בוקר עושה כ-20 דקות הליכה. שילוב האסכרקס גם עזר לי לרדת חזרה במשקל ובאופן כללי אני מרגישה שהחיים שלי השתפרו באופן משמעותי.

אני רוצה להגיד תודה ענקית לד”ר פוגל והצוות שלו!

דני אובסאינו | בן 61 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 14 שנים

אני חולה סוכרת מגיל 47. גילו לי את הסוכרת אחרי שעברתי 6 אירועים מוחיים, המצב שלי היה ממש לא טוב, הייתי ספורטאי ועסקתי בפעילות גופנית והגוף שלי חווה טראומה.

כאשר גילו לי את הסוכרת מדד ה-A1C שלי היה 11! ישר התחילו לי טיפול באינסולין, הייתי מזריק 80 יחידות ביום והתחלתי לאחרונה לשמור על התזונה ולטפל בעצמי וירדתי ל-60 יחידות.

לפני חודש וחצי נתקלתי בתוסף התזונה אסכרקס באינטרנט והשארתי פרטים, חזרו אליי והסבירו לי שזה טבעי ולהזיק זה לא יכול, אז התחלתי לקחת את התוסף. לא באתי עם ציפיות והופתעתי לטובה!

מ-60 יחידות ירדתי ל 26 יחידות תוך חודש, מדד ה- A1Cירד ל6.5%, אני מרגיש יותר טוב ועכשיו אני גם חוזר לפעילות גופנית, משהו שלא עשיתי כבר שנים. אני באופן אישי מאוד ממליץ על תוסף התזונה הזה. זה פשוט עובד!

אני מאוד ממליץ לסוכרתיים ליטול את התוסף, אפילו המלצתי למספר רופאים נוספים, אך רופאים הם הססנים וחוששים מרפואה טבעית.

 אני ממליץ על האסכרקס בחום וגם על ד”ר פוגל, שבאמת מלווה את המטופלים שלו וחשוב לו לעזור לחולי הסוכרת.

גבריאל | בן 69 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת כשנה

שמי גבריאל, בגיל 68 גיליתי שאני חולה סוכרת, רמות הגלוקוז לא היו מאוד גבוהות: 140מ”ג – 150מ”ג.

אני פצוע מלחמה וכבר לוקח מדללי דם. לא רציתי לפגוע בגוף שלי עם כדורים כימיים, אז כשקראתי על האסכרקס בעיתון התקשרתי לברר במה מדובר והחלטתי לנסות. אני משבח את חברת אסכרית בכל מקום אליו אני הולך, ומספר על התוסף הטבעי שמאזן אותי לכל מי שאני פוגש.

זה תוסף תזונה מצוין.  למי שמתמיד ולוקח בזמן  זה באמת עוזר! היום הגלוקוז שלי עומד על 90 – 100 מ”ג. אני מרגיש טוב וזה ממש מצוין בשבילי, המלצתי על זה ליותר מ-15 איש פה באזור הצפון, אנשים שאני מכיר שהסוכר שלהם היה מאוד גבוה אומרים שבאתי להם כמו מלאך!

היום אני לוקח רק את האסכרקס, ככה אני לא הורס את הכבד שלי. אם שומרים על הסוכר מאוזן הסוכרת לא מתפתחת.

מיקי | בן 60 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 5 שנים

מאז אובחנתי כחולה סוכרת, במהלך 5 שנים רמת ההמוגלובין המסוכרר שלי (HbA1c ) עמדה על כ-8.7.

הרופא שלי רשם לי תרופה בשם ג’נואט, שעזרה בכך שהמדדים שלי לא עלו, למעשה עיכבה את המחלה, אך לא הראתה שיפור. החלטתי שאני חייב לעשות שינוי ולנסות לוותר על הטיפול הכימי, לעבור למשהו שלא יגרום לנזקים אחרים בגוף. סבלתי מעייפות, חולשה, מצבי רוח. חששתי שהמחלה תפגע יותר ויותר באיכות החיים שלי וכמובן של בני משפחתי.

קראתי מאמר שהופיע בפייסבוק והשארתי פרטים, רק כדי לשמוע על מה מדובר, האם באמת יש מוצר טבעי שיכול לעזור.כאשר הבנתי שמדובר במוצר שהוא תוסף תזונה שניתן לקחת ללא חשש בשילוב עם התרופות שאני נוטל היום, החלטתי לתת לזה הזדמנות.

לאחר 3 חודשים בהם לקחתי אסכרקס כמו שהמליצו לי, 3 פעמים ביום לפני האוכל, במדידה האחרונה ערכי הסוכר שלי, ירדו באופן משמעותי: ה-HbA1c ירד ל-5.7.

כל זאת תוך כדי מעקב וליווי רפואי מלא מצד ד”ר פוגל וצוותו, שענו לי בוואטסאפ ובטלפון וקיבלו מדדים ונתונים באופן חודשי.

אני מבקש להציג את התוצאות שלי עם אסכרקס. הפסקתי ג’נואט, לאחר ייעוץ של רופא שראה את השיפור במדדים.

תודה רבה ד”ר פוגל!

אביעד | בן 42 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 7 שנים

אובחנתי כחולה בסוכרת נעורים בגיל 35. חייתי עם רמת גלוקוז בדם של 300-400. אלה לא היו חיים. אני לוקח אמריל וגלוקומין ומזריק אינסולין. כבר פניתי לרופא שלי ואמרתי לו: מה קורה? למה הזריקות לא עוזרות?! והוא ענה לי: “תעלה מינונים”. אבל זה גם לא עזר לי.

הייתי דיכאוני, אכזבה וייאוש שכלום פשוט כלום לא עוזר. הרופא כבר אמר לי שאני חייב להירגע, שהכליות כבר נפגעות, שני ההורים שלי נפטרו ממחלת הסוכרת, כבר חשבתי שגם אני אמות מזה.

ואז אישתי ראתה את הסרטון בפייסבוק של ד”ר פוגל בערוץ 10.  לא היינו בטוחים, אז השארנו פרטים וחזר אלינו נציג מטעם החברה. הליווי וההדרכה איך יש להשתמש באסכרקס  בנוסף למדריך תזונה וייעוץ מד”ר פוגל עשו את העבודה, ותוך 3 חודשים השינוי התחיל והסוכר שלי ירד ל-110. זה מהפך. אני מרגיש מעולה, מדהים ויותר קליל.

אין ספק שטיפול נכון, הדרכה נכונה, ליווי מקצועי של ד”ר פוגל והצוות שלו כל כך עוזר. ד”ר פוגל הסביר לי על מאכלים שונים ועל מה להקפיד מבחינת תזונה והכל אני עושה. כי זה באמת עובד!

חזרתי לרופא שלי לבדיקות והוא לא האמין, הוא חשב שהייתה טעות במעבדה, הוא פשוט היה בשוק. בני המשפחה שלי לא מאמינים שזה אני. האסכרקס שינה לי את החיים ואני ממליץ לכל סוכרתי לנסות.

אנריקה | בן 70 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 16 שנים

אני  וטרינר בפנסיה וחולה סוכרת משנת 2004. את הסוכרת גילו לי במקרה בבדיקות שגרתיות ששלחו אותי לעשות מהעבודה. חשבתי שאני בסדר. לא הרגשתי רע. הסוכר שלי היה על 300 מ”ג ומאז התחלתי טיפול בכדורים. בהתחלה נתנו לי מטפורמין ואז גילו לי גם טריגליצרידים ונתנו לי בזאפיבראט. הלחץ דם שלי היה גבוה ונתנו לי עוד תרופות וכל פעם הוסיפו לי עוד ועוד כדורים.

יום אחד ראיתי באינטרנט במקרה מודעה על תוסף תזונה טבעי והחלטתי להשאיר פרטים. בהתחלה ניסיתי לחודש והסוכר ירד מ-156 ל-120 מ”ג. רכשתי מארז לטיפול של 4 חודשים. לאחר 3 חודשים על אסכרקס אני בודק את המדדים שלי 3 פעמים בשבוע. הגלוקוז עומד על  90 -110 מ”ג.

הלכתי לרופא שלי ועשיתי את כל הבדיקות מחדש. הגלוקוז ירד מ 156 ל-110, HbA1c  ירד מ-7.2  ל-6.3, טריגליצרידים מ-256 ל-140. עכשיו גם אני מתחיל לראות שיפור בכולסטרול. אני לא מקפיד על פעילות גופנית, זה קצת קשה לי. מבחינת תזונה, בתור דרום אמריקאי היה לי קשה מאוד להוריד את הבשר אבל אני משתדל להקפיד על תזונה בריאה.

הרופא שלי לא רוצה להאמין שזה בזכות האסכרקס אבל אני כבר החלטתי שאני לא לוקח תרופות סתם ואני מעדיף את הטיפול הטבעי. אני מאוד ממליץ לכל מי שהוא סוכרתי לנסות את התוסף הזה, סך הכל זה טבעי, וגם אם זה לא יועיל זה לפחות לא מזיק.

צ. | בן 72 בתחילת הטיפול / טרום סוכרת

התחלתי לקחת אסכרית לפני 4 חודשים.  אני שייך לקטגוריה של טרום סוכרת והחלטתי שאני רוצה לנסות אסכרקס לפני התחלת טיפול בתרופות שונות לסוכרת.  בבדיקות הדם שעשיתי לאחר 3 חודשי טיפול באסכרקס, ערכי הסוכר ירדו מערכים של 123 לערכים של 113.

כדורי האסכרקס הפחיתו לי טריגליצרידים משמעותית והורידו לי ערכי LDL לקרוב ל-70,וזה אחרי שנים של ערכי LDL מעל ל 130 גם תחת סטטינים. מלבד שבהתחלה היתה לי תקופת הסתגלות לגזים, היום אני מאוד מרוצה כי זה שיפר לי את מערכת העיכול. כל הנ”ל קורה בשילוב שאר התרופות שאני נוטל: ללחץ דם, לכולסטרול. התזונה שלי, לצערי, לא השתנתה, וזה לא שהתחלתי בפעילות גופנית שונה או יוצאת דופן.

ברור לי שהאסכרקס עובד בשבילי.

ד"ר שגיא | בן 71 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 16 שנים

אני חולה סוכרת מגיל 55. הניסיון שלי כרופא לימד אותי לאורך השנים שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש. אני לוקח את הכדור גלוקופאז לאורך התקופה בה אני חולה ולא הגעתי למצב שאני מאוזן. מדד ההמוגלובין המסוכרר בדם ((HbA1c הוא  7.6. בגיל 70 החלטתי לנסות את תוסף התזונה הטבעי אסכרקס, אחרי שד”ר פוגל פנה אליי והציע לי ליטול את התוסף שהוא חקר ופיתח. אני חייב להודות שהופתעתי כשההמוגלובין המסוכרר ירד ל-6.8.

באופן אישי ההרגשה הטובה הייתה שלא נאלצתי לשנות כלום בחיי, שילבתי את התוסף עם נטילת הכדור גלוקופאז שאני לוקח כבר שנים ורק עכשיו המדדים שלי ירדו ברמה הזאת. אין לי ספק שזה בזכות האסכרקס!

ל.ר | בן 27 בתחילת הטיפול | חולה סוכרת 4 שנים

אימו של ל.ר מספרת: אני אחות במקצועי ומתמחה במיוחד בהדרכה של חולי סוכרת. לגלות לפני 4 שנים שלבן שלי אחוז סוכר בדם של 8.9 A1C וגלוקוז 240 כתוצאה מטראומה וגם גנטיקה משפחתית, היה שוק בעבורי.

התחלתי לטפל בו באמצעות תזונה. עד אז הוא לא הקפיד בכלל על תזונה נכונה, כשהתחלנו את המסלול החדש הוא ירד אחרי כמה חודשים ל 5.7 A1C ואז הוא התחיל להרפות מהדיאטה ורמות הסוכר חזרו לעלות, הוא התייאש ולא רצה לחזור ולעשות את הדיאטה החריפה, אז התחלתי לחפש פתרונות אחרים, הייתי חייבת למצוא דרך לעזור לו.

נחשפתי לפרסום של תוסף התזונה אסכרקס, התחלתי לקרוא על זה וללמוד במה מדובר והחלטתי לתת לו לנסות, הוא הסכים לקחת את זה לשמחתי, ולהפתעתי זה היה מדהים: תוך 6 שבועות ירדו לו רמות הסוכר בבוקר בכ-15% !

הייתי חייבת ליצור קשר עם חברת אסכרית ולספר להם, להגיד להם שהתוסף הזה באמת עוזר, אנשים שלוקחים את התוסף ומקפידים לקחת נכון, באמת יראו שיפור משמעותי. אסכרקס הוא פשוט דבר מדהים שעושה את השינוי בחילוף החומרים באופן נכון וזה מתכון מנצח למטופלים לשקם את המערכת המטבולית שלהם.

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

אנחנו זמינים עבורך בכל אחת מהדרכים הבאות:

03-9645010 - השארת הודעה בלבד

רחוב מבואות 9א, סביון - רכישה במקום בתיאום מראש

  

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

אנחנו זמינים עבורך בכל אחת מהדרכים הבאות:

03-9645010 - השארת הודעה בלבד

ימים א-ה / 09:00-18:00

רחוב מבואות 9א, סביון

  

הודעה חשובה ללקוחותינו!

מוקד המכירות סגור.