אז רכשתם אסכרקס. מה עכשיו?

שינוי תזונתי בקרב חולי סוכרת הוא הכרחי להגעה ולשמירה על רמות סוכר תקינות וחיים מלאים.
על מנת לסייע ולמקסם את היכולות של אסכרקס להוריד את רמות הסוכר בדם לרמות הרצויות, חברת אסכרית חברה למספר דיאטניות המוכשרות לטיפול בסוכרת בעלות שם ומוניטין מוכח בסיוע לסוכרתיים לחולל את השינוי התזונתי הנדרש. בנוסף לניסיון הרב בקרב מטופלים סוכרתיים, צוות הדיאטניות עבר סמינר נוסף בנושא אסכרקס ואופן הטיפול בו בשילוב עם הטיפול התזונתי.  השירות כרוך בתשלום. 

דיאטניות מנוסות ומומחיות לטיפול בסוכרת מחכות לכם רק אצלנו !

מה אנחנו מציעים?

ליווי תזונתי מקצועי ומקיף מאת דיאטנית מומחית לסוכרת, פגישות פרונטליות או וירטואליות לבקשת המטופל.

פגישות אישיות עם הדיאטנית שלנו.

הרכבת תפריטים מותאמים אישית המתחשבים בכל גורמי הסיכון לאדם עם סוכרת אך גם מאפשרים גמישות.

חשיבות תזונה נכונה לאיזון הסוכרת

סוכרת היא מחלה מיוחדת במינה. התפתחות הסוכרת ומהלך המחלה תלויים הרבה מאוד בהתנהלות של המטופל ובאורח חייו.

אחד הגורמים החשובים המשפיעים על רמות הסוכר הוא המזון. סוג האוכל, הכמות שלו, זמני האכילה – כל אלו הם מרכיב חשוב באיזון הסוכרת. לכן לדיאטנית יש תפקיד משמעותי בצוות שמלווה את המטופל.

אנשים רבים שאובחנו עם סוכרת חושבים שהם מחויבים לדיאטה נוקשה ולירידה במשקל, ושהגיע הסוף להנאה מאכילה – אבל זה לא נכון בהכרח. סוכרת היא מחלה כרונית, לטווח ארוך, ולרוב אין צורך בשינוי קיצוני, אלא בשינויי הרגלים לאכילה בריאה יותר. כדאי לתכנן ולעשות שינויים קטנים בצורה מחושבת ויסודית ולעצב את האכילה כדי שהגוף יוכל לשמור על רמות סוכר ללא קפיצות ותנודות גדולות.

אנשים עם סוכרת יכולים ליהנות ממגוון מאכלים ולשבוע. התהליך ארוך ואישי לחלוטין. כל אחד והסוכרת שלו, כל אחד והשינויים שלו.

הדיאטנית לא תכתיב לכם מה לאכול. זהו לא תפקידה. היא נמצאת שם כדי לעזור לכם ללמוד את הכללים לאכילה נכונה, ולתת לכם כלים לשליטה על רמות הסוכר – אבל ניהול המחלה נמצא בידיים שלכם.

המלצות תזונה לאנשים עם סוכרת

איזון רמות הסוכר

כדי לאזן את הסוכרת ולמנוע ממנה להזיק לגוף, כדאי ללמוד איך הגוף מגיב לשינויים באורח החיים ובתזונה, ומה אפשר לעשות אם רמות הסוכר יורדות יותר מדי או עולות יותר מדי.
פחמימות הן הרכיב התזונתי שמשפיע הכי הרבה על רמות הסוכר בדם. בפגישות עם הדיאטנית תלמדו על מזונות עשירים בפחמימות ואיך תוכלו להעריך את כמות הפחמימות בצלחת שלכם. תבינו מיהן הפחמימות שמעלות את רמות הסוכר מהר וחזק מדי (משקאות קלים מסוכרים למשל), תלמדו גם מהם השילובים הנכונים ביותר בין רכיבי התזונה ואיך לבנות ארוחה טעימה ומשביעה שלא תעלה את רמות הסוכר יותר מדי. בעזרת הדיאטנית תוכלו לבנות תפריט יומי מותאם להרגלי החיים שלכם לפי האוכל הזמין בבית או בעבודה ובשילוב עם התרופות שאתם נוטלים. המטרה היא שהתפריט יעזור למנוע את התקדמות המחלה ואת הסיבוכים שלה.
הדרכה חד־פעמית לא מספיקה ויש צורך בליווי צמוד ומתמשך..

ירידה במשקל

אפשר לאזן את רמות הסוכר גם מבלי לרדת במשקל, אבל אם תורידו 10%-5% מהמשקל ההתחלתי (אם יש לכם עודף משקל), המשימה עשויה להיות קלה הרבה יותר. חוץ מזה, יש עוד הרבה יתרונות לירידה במשקל. שיפור בתנועתיות ונשימות טובות יותר הן רק דוגמאות.

תהליך ההרזיה צריך להיות איטי והדרגתי (בדרך־כלל כחצי קילו לשבוע). גם כאן לא כדאי למהר: ירידה דרסטית במשקל כמעט תמיד מובילה לעליה מהירה.

שיפור בשומני הדם וגורמי סיכון לבביים נוספים

להרבה אנשים עם סוכרת יש גם הפרעה בשומני הדם, לכן כדאי לדעת אילו מאכלים יעזרו לשמור על רמת שומנים תקינה. חשוב ללמוד מיהם השומנים הבריאים שמשפרים את פרופיל השומנים בדם (כמו שומן חד־בלתי־רווי שנמצא בשמן זית ובאבוקדו כמו שמן זית) וכמה כדאי לאכול מהם; מאילו שומנים כדאי להימנע, למשל שומן טראנס (שומן של מזונות מתועשים, כמו בצק עלים או פיצות מוכנות מהקפאה).

התפריט המומלץ יהיה עשיר בסיבים תזונתיים ויכלול מזונות כמו שמן זית, אבוקדו, טחינה ואגוזי מלך, ומקורות חלבוניים עם פחות שומן כמו דגים, מוצרי חלב רזים, עוף והודו.

מה אנחנו מציעים לכם?

ליווי תזונתי מקצועי ומקיף מאת דיאטנית מומחית לסוכרת, פגישות פרונטליות או וירטואליות לבקשת המטופל.

פגישה אישית

פגישה ראשונה באורך שעה מלאה בה הדיאטנית שלנו תלמד להכיר אותך, את הרגלי התזונה שלך ואת הקשיים והאתגרים העומדים בינך לבין חיים מאוזנים לצד הסוכרת.  בנוסף, בפגישה הראשונה ייערך תיאום ציפיות בו המטופל יפרט בפני הדיאטנית את ציפיותיו ומטרותיו מפגישות הליווי

הרכבת תפריטים מותאמים אישית

בסיס הטיפול שהינו טיפול בתוסף התזונה “אסכרקס” מאפשר לדיאטנית להרכיב עבורך תפריטים מותאמים אישית המתחשבים בכל גורמי הסיכון לאדם עם סוכרת אך גם מאפשרים גמישות מסוימת ולעיתים קרובות אינם דורשים מהמטופל שינוי של 180 מעלות בהרגלי התזונה אשר מצריך משמעת וריסון עצמי גבוהים במיוחד ובכך מקשים על התהליך ומביאים לנשירה ממנו. 

פגישות אשיות לניטור ומעקב

בפגישות ההמשך (באורך של 30 דקות לפגישה) תקבל הדיאטנית מהמטופל פידבקים על הטיפול ועל המלצות התזונה וביחד המטופל והדיאטנית יבחנו האם יש לעשות התאמות נוספות בתפריטים או אפילו להחליפם ולנסות כיוון אחר בהתאם למטרות הטיפול שהוגדרו בפגישה הראשונה

תיעוד ועדכון התכנית האישית

הדיאטנית תתעד את מהלך הפגישות ואת הפרמטרים שאותם הוחלט לבדוק במהלך הטיפול וכמובן את השינוי באותם הפרמטרים ותבצע שינויים נדרשים על מנת להגיע למטרות

שימוש בחיישן חכם לניטור הסוכר ועדכון הנתונים בענן

ניתן גם להתחבר לחיישן ניטור סוכר בטכנולוגיית  flash  , freestyle libre, המאפשר לדיאטנית המטפלת לקבל את נתוני ניטור הסוכר של המטופל באופן אוטומטי לענן ובכך לבחון את התגובתיות של המטופל למאכלים שונים ואת השפעתם על רמת הסוכר בדם*

*בתוספת תשלום, מוגבל לבעלי טלפונים מסוג אייפון גרסה 6 ומעלה וסמסונג גרסה 7 ומעלה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות חבילות הליווי התזונתי שלנו?

הדרך לאיזון הטבעי מתחילה פה, אנחנו אתכם לאורך כל הדרך עד לאיזון המיוחל.

חייגו עכשיו 2493* או מלאו פרטיכם בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

עכשיו במחירי היכרות מיוחדים


  חדש באסכרית!

  עם כל רכישת אסכרקס*
  תקבלו עם החבילה מדריך עשיר לתזונה נבונה עם סוכרת
  שנכתב על ידי עינב בורשטיין, יועצת ומנחה לתזונה טבעית ואורח חיים בריא,
  בשיתוף עם דר’ פוגל מפתח אסכרקס
  *המבצע ללקוחות חדשים בלבד 

  כבר הולכים?

  הצטרפו עכשיו לקהילת אסכרית
  וקבלו ישירות לתיבת המייל שלכם
  הטבות, מתכונים, המלצות
  וטיפים ממומחי האיזון שלנו